Laserová a estetická dermatológia

Laserová a estetická dermatológia

Kvitnite s nami do krásy v každom veku.

Vitajte na našej stránke venovanej estetickej a laserovej dermatológii. V našom centre sa zameriavame na poskytovanie špičkových estetických a laserových procedúr, ktoré vám pomôžu dosiahnuť zdravú a krásnu pokožku.

Naši skúsení dermatológovia a odborníci v oblasti estetickej medicíny vám poskytnú individuálny prístup a poradia vám s výberom najvhodnejších procedúr pre vaše potreby. Možností v tejto dobe je skutočne veľa, preto neváhajte a príďte sa poradiť.

S využitím najmodernejších technológií a prístrojov v oblasti laserovej dermatológie vám môžeme pomôcť s riešením rôznych kožných problémov, ako sú pigmentové škvrny, jemné linky a vrásky, akné, jazvy a mnoho ďalších.

Dôkladne sa venujeme každému pacientovi a naším cieľom je dosiahnuť optimálne výsledky s minimálnymi rizikami a maximálnym pohodlím pre vás. Nechajte si poradiť našimi odborníkmi a objavte krásu a zdravie svojej pokožky s pomocou estetickej a laserovej dermatológie.

Ak máte akékoľvek otázky alebo by ste sa chceli dozvedieť viac o našich službách, neváhajte nás kontaktovať. Tešíme sa na vašu návštevu v našom centre estetickej dermatológie.

Dermatológia

Príďte sa k nám poradiť a dať si skontrolovať znamienka.

Laserová dermatológia

Laserová dermatológia ponúka široké spektrum možností na liečbu rôznych dermatologických problémov a zlepšenie vzhľadu pokožky. Laserová terapia sa stala veľmi populárnou vo svete dermatológie vďaka svojej presnosti, účinnosti, rýchlosti, minimálne invazívnemu charakteru s minimálnymi vedľajšími účinkami a krátkym časom rekonvalescencie.

V našom centre používame používame najmodernejší medicínsky laserový prístroj DEKA: SmartXide, Punto, CO2 RF – PSD®.

 

Laserovou terapiou vieme robiť napríklad

  • Omladenie pleti

CO2 laser je jedným z najefektívnejších typov laserov používaných v dermatológii na omladenie pleti. Tento typ laseru využíva CO2 laserovú technológiu na odstránenie vrások, jaziev a iných kožných nepravidelností, čím pomáha zlepšiť textúru a vzhľad pleti. Výrazne stimuluje tvorbu kolagénu a zvyšuje elasticitu pokožky.

S našim prístrojom je možné vykonávať resurface tváre aj v letnom období – zákrok CoolPeel – vďaka zabudovanej technológii H-Pulzu (=“studeného pulzu”).

  • Odstránenie znamienok, bradavíc a iných kožných výrastkov

Laserová terapia sa môže použiť na odstránenie benígnych znamienok,

Je účinná pri odstraňovaní bradavíc, vrátane obyčajných bradavíc, plantárnych bradavíc (na chodidlách) .

Laserová terapia sa tiež môže použiť na odstránenie fibromov, keratóz, lipómov a iných benígnych kožných výrastkov.

Je dôležité mať na pamäti, že laserové ošetrenie znamienok, bradavíc a iných výrastkov by malo byť vykonané kvalifikovaným dermatológom, ktorý má odborné znalosti a skúsenosti s touto technikou. U nás máme sa u vás postarajú odborníci, s ktorými pred zákrokom absolvujete konzultáciu, kde vám bude vysvetlený proces, možné výsledky a možné riziká.

  • Odstránenie pigmentových škvŕn

Laserová terapia sa často používa na liečbu hyperpigmentácie, ako sú napríklad pigmentové škvrny, melazma alebo jazvy po akné. Laserové záblesky môžu rozložiť nadbytočnú pigmentáciu a jemne upraviť farbu pleti.

  • Odstránenie cievok na tvári
  • Odstránenie strií
  • Odstránenie tetovania

Estetická dermatológia

Cieľom estetickej dermatológie je pomôcť pacientom dosiahnuť zdravú a krásnu pokožku, vlasy a nechty, a tým zlepšiť ich celkovú kvalitu života.

Cieľom je okrem iného zvýšiť spokojnosť pacientov so svojím vzhľadom.

S čím vám pomôžeme?

• Omladenie pleti

Spolu pre vás môžeme vybrať najvhodnejšiu procedúru na omladenie pleti. Najčastejšími a najobľúbenejšími sú napríklad botox, kyselina hyalurónová, mezoterapia, laserová terapia a ďalšie.

• Liečba akné a jaziev.

Pomôžeme vám vyriešiť vaše problémy so špecializovanými procedúrami na liečbu akné, jaziev, strií, ako je napríklad laserová terapia, s najlepším dostupným prístrojom na trhu.

Liečba hyperpigmentácie, pigmentačných nerovností pomocou rôznych terapií.

• Liečba vlasových problémov, ako sú napríklad vypadávanie vlasov, lupiny či iné ochorenia vlasov.

Výplň kyselinou hyalurónovou a odstraňovanie vrások botulotoxínom

Pred rozhodnutím o akejkoľvek estetickej procedúre je dôležité ju vždy odkonzultovať s našou dermatologičkou, aby sa zabezpečilo, že zvolená procedúra je vhodná pre vaše individuálne potreby a ciele a spolu sme dosiahli vašu maximálnu spokojnosť.

Riešenie vrások pomocou botulotoxínu a kyseliny hyalurónovej sú veľmi bežné estetické procedúry v dermatológii. Tu je stručný prehľad o tom, ako tieto látky fungujú a ako sa používajú na zlepšenie vzhľadu pleti.

Každá žena chce byť pekná a starnúť s gráciou. Dá sa to aj prirodzene, s malou pomocou.

Príďte využiť skúsenosti a schopnosti našich odborníkov s spojení s najmodernejšími technológiami a dostupného know how.

Je naozaj dôležité, aby spomínané procedúry vykonával kvalifikovaný odborník s dostatočnými skúsenosťami a aby bola dodržaná správna dávka a metóda aplikácie.

V našom centre sa o vás odborne postará dermatologička MUDr. Zuzana Patka Gruntová, ktorá vyše 12 rokov venuje dermatológii, laserovej medicíne, aplikácii dermálnych výplní a botulotoxínu.